• استخر های بادی ممکن است با اشیاء نوک تیز سوراخ شده و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند اما استخر های پیش ساخته حداق طول عمرشان ۱۵ سال است و درصد آسیب پذیری آنها بسیار کم است.
  • اگر قصد استخر پیش ساخته برای ویلا یا  ساخت استخر برای ویلا و منزلتان را دارید ما استخر های پیش ساخته اینتکس و استخر های فریمی و پرتابل و آماده اینتکس را به شما پیشنهاد میکنیم. استخر های بادی و پیش ساخته intex به لحاظ حجمی و وزنی بسیار کم حجم و کمجا هستند و براحتی میتوان آنها را در هر مکانی راه اندازی و نصب کرد از جمله ویلاهای شخصی ، و داخل حیاط ، روی زمین یا داخل زمین ، جهت شنا و آبتنی و یا حتی جهت مصارف صنعتی ، کشاورزی و ذخیره آب
  • ساخت استخر بتونی و ساختمانی را توصیه نمیکنیم دلیل آن هم هزینه ساخت ، حفاری ، مصالح ، مشکلات و خرابی ناشی از نم و رطوبت به داخل زمین و از همه مهمتر نگهداری آب درون استخر است که هر کدام به نوعی ممکن است عواقب مخربی در ساختن یک استخر خانگی داشته باشد.
  • استخر بادی و استخر پیش ساخته محصول کدام کارخانه و تولید کننده آن کدام کشور است؟
  • استخر های بادی و پیش ساخته را چندین کشور با برندهای مختلف تولید و عرضه میکنند اما intex اولین تولید کننده و بهترین و برترین سازنده استخر در دنیا میباشد که محصولات خود را با بهترین کیفیت پس از طی مراحل تست و آزمایش محصولات تولید و به میرساند. کلیه استخر های بادی و پیش ساخته اعم از ایزی ست ، فریمی ، بادی ، کوچک و بزرگ ، استخر های مناسب کودک و بزرگسال را قبل ازعرضه به بازار در اتاق تست به مدت ۲۴ ساعت تحت فشار با وزن بالا قرار داده و پس ازاطمینان سلامت محصولات آنها را به بازار های جهانی عرضه میکند.
  • مقاومت استخر های بادی در برابر اشیاء تیزبه چه میزان است آیا زود سوراخ نمیشوند؟
  • در خصوص این سوال باید بگوئیم که استخر بادی اینتکس از استقامت بسیار بالایی برخوردار هستند اما این نکته را باید در نظر بگیریم که به هر شکل جنس آنها از پلاستیک پی وی سی میباشد و احتمال سوراخ شدن آنها در برابر اشیاء نوک تیز و برنده وجود دارد اما اگر در طی استفاده با مشکل مواجه شدید نگران این موضوع نباشید زیرا که استخر های اینتکس را میتوان تعمیر و بازیابی کرد.
  • استخر های بادی مناسب کودکان است یا بزرگسالان نیز میتواندد از آنها استفاده کنند؟
  • مدل های مختلفی در مجموعه اینتکس وجود دارد و همچنین ابعاد های مختلفی که مینگین سنی ندارد و هر فردی با هر سنی میتواند از استخر های intex استفاده کند و البته میتوان گفت که اغلب آنها مناسب برای بچه ها و سنین ۳ تا ۱۵ سال میباشد.

 

برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

تفاوت بین استخر بادی و استخر پیش ساخته در چیست ؟


پول اینتکس استخر ,بادی ,ساخته ,اینتکس ,تولید ,میباشد ,استخر بادی ,وجود دارد ,برابر اشیاء ,تولید کننده ,برای ویلا منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ابزار پیجیده فوتوشاپ DOUCCE آموزش Best Music آهنگ کده 96 پرسش مهر ۱۹ اجناس فوق العاده تغذیه و رژیم درمانی فریمن بیوتی ماسک صورت